Czas blogujących mam

Jedną z wielu rzeczy, jakie uwielbiam w blogowaniu, to możliwość poznawania wielu ciekawych ludzi. Ostatnio okazało się, że jest to możliwe nie tylko wirtualnie, ale również w realu.

Miesiąc temu, a dokładnie 9 kwietnia w Lublinie odbyło się spotkanie blogujących mam. To było moje pierwsze tego typu spotkanie, więc nie miałam pojęcia, jak to wszystko będzie wyglądało. Przyznam szczerze, że mimo iż moje wyobrażenia trochę się rozminęły z rzeczywistością, to i tak byłam bardzo zadowolona z całego wydarzenia.

Organizatorki, Justyna i Kamila, włożyły ogrom pracy w przygotowanie tego spotkania, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Zorganizowały, jak dla mnie, niesamowitą ilość sponsorów, atrakcje zarówno dla nas jak i dla dzieci oraz przekąski w postaci babeczek z Muffiniarni Katie’s Cupcake. Były przepyszne – czekoladowe, moje ulubione 😉

Niektóre dziewczyny przyszły z dziećmi, które swientie się bawiły dzięki zabawkom dostarczonym przez Studio Nie Nudno. Melushka jednak nie poszła ze mną, ponieważ smacznie sobie spała pod czujnym okiem tatusia, gdyż spotkanie było w godzinach jej drzemki.

Na samym wstępie zostałyśmy obdarowane prezentami od sponsorów. Przyznam szczerze, że byłam mocno zaskoczona ich ilością. Część z nich jest bardzo przydatna, część była smaczna, a jeszcze inne po prostu cieszą moje oko. Było ich tyle, że jeszcze spora dola przypadła mojej rodzinie i znajomym.

Spotkanie rozpoczęliśmy od pokazu makijażu wykonanego przez panią Joannę Świąder. Na dwóch chętnych uczestniczkach zaprezentowała makijaż dzienny i wieczorowy. W międzyczasie udzielała nam cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji skóry twarzy i makijażu.

Potem przyszedł czas na wykład dotyczący suplementów diety przeprowadzony przez Pharma Nord. Dowiedziałam się wielu istotnych rzeczy, o których nie miałam pojęcia, zażywając niektóre z suplementów.

Najważniejszy punkt programu dziewczyny zostawiły na sam koniec spotkania. Była to licytacja, z której pieniądze zostały przeznaczone na rehabilitację i dalsze leczenie małej Julki.

Spotkanie było bardzo udane i wróciłam do domu zmęczona od nadmiaru wrażeń. Jedyne czego mi brakowało, to takie zwykłe babskie pogaduchy przy kawie o życiu, codzienności i blogowaniu. Ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś nadarzy się ku temu okazja w tym samym gronie, a być może nawet większym.

Dziękuję Wam, Dziewczyny 🙂

 

Sponsorzy spotkania:

13095808_1766030093683308_7798207574872943814_n

Mojo Graffi, Wondermarket, Mała MiEveline Cosmetics, Farma Iluzji, Jura Park, Park Wodny, ZatorLand, Pumice, Peticado, Twoje KoszulkiRevitalshPolska, PeloponeaCzas DzieciTrusted CosmeticsTpackTorbowoAkatja,  MaryKayPolskaNataliaColletion, , TarczyńskiPumiceBioKraina,MamaijaGalaBugiSylveco, Tlocznia MaurerBioPlanetŚmietankowy DomNerolaOlimama,  HairSpaEcoBlikMali NaukowcyLansinohPolandCaffeteriaPiramidki Popcrop, Baby Cap, Sanitas

Za zdjęcia dziękuję Milenie.

DSC_0040

DSC_0016

DSC_0338

DSC_0105

DSC_0186

DSC_0294

DSC_0172

DSC_0418

DSC_0394

DSC_0333

DSC_0437

DSC_0518

DSC_0399

DSC_0183

DSC_0095

DSC_0380

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE
Facebooktwittergoogle_pluspinterest
 • Ja zazwyczaj też 😉 Ale z tym jednym się udało 🙂

 • To było moje pierwsze tego typu spotkanie, więc jeszcze nie mam doświadczenia. Mam nadzieję, że pierwsze, ale nie ostatnie i że jeszcze będę miała okazję poznać inne dziewczyny, których blogi czytam regularnie i uwielbiam. Ale fajnie jest na żywo zobaczyć osobę, która kryje się po drugiej stronie ekranu 😉

 • Ja również 🙂 Zawsze wychodzę z nich taka pozytywnie naładowana 😉

 • To było pierwsze takie spotkanie, na którym byłam. Ale przyznam szczerze, że teraz mam ochotę na więcej 🙂

 • Dokładnie 😉 Gaba, przyznam szczerze, że mam nadzieję, że kiedyś my również będziemy miały okazję poznać się na żywo 😉

  • Dołączam się! I też mam nadzieję poznać Was – oby jak najszybciej :*

   • Aniu, bardzo mi miło i ja również mam ogromną nadzieję, że będziemy miały okazję się poznać ;*

 • Zgadzam się 😉 Wyszłam z niego pozytywnie naładowana, ale też zmęczona nadmiarem wrażeń.

 • W Gdańsku co roku organizowany jest Blog Forum Gdańsk, ale zapewne jest też wiele innych, na mniejszą skalę.

 • Zgadzam się, że najważniejsi są ludzie, bo w blogowaniu, to właśnie oni dają nam motywację do działania 😉