O mnie

Jestem Asia, lub jeśli wolisz bardziej formalnie, nazywam się Joanna Mastalerz. Jestem osobą, która nie potrafi usiedzieć na miejscu, tak po prostu nic nie robiąc. Na dodatek, moja córka daje mi ogromną motywację do działania. Dlatego też, każdego dnia w głowie mam setki pomysłów, do których realizacji wytrwale dążę.

Moją pasją (chyba od zawsze) był taniec i języki obce, z którymi też jest ściśle związany mój zawód.

W 2014 roku (prawie że cudem) zostałam mamą Amelki, na co dzień nazywaną przeze mnie Amelushka lub Melushka, stąd też nazwa mojego bloga, który powstał tuż przed jej pierwszymi urodzinami.

Miałyśmy siebie na co dzień przez 26 miesięcy. Ramię w ramię odkrywałyśmy nowe rzeczy. Ona odkrywała obok mnie świat, a ja dzięki niej odkryłam swoje nowe pasje i zainteresowania, bez których już teraz nie wyobrażam sobie życia. To właśnie dzięki niej zrodziła się moja miłość do rękodzieła.

Obecnie obie mamy więcej własnej przestrzeni, ona dzielnie chodzi żłobka, a ja do swojej nowej pracy. A w wolnych chwilach nadal odkrywamy wszystko to co wokół.

Jeśli chcesz lepiej mnie poznać, potrzebujesz pomocy lub po prostu uważasz to za dobry pomysł, skontaktuj się ze mną. Możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy lub napisać bezpośrednio na adres: asia@amelushka.pl