Nowości w garderobie Amelushki

W weekend matka wybrała się na zakupy, sama, bez męża, bez dziecka! (po raz pierwszy w karierze matki).

W planach miała kupienie sukieneczki dla swojej córki na przyjęcie z okazji jej pierwszych urodzin, spodni i kilku bluzek dla siebie. Po pracy w korporacji, gdzie obowiązywał formalny dress code, cierpi na brak ubrań (nie licząc tych z czasów liceum i studiów), które można włożyć na siebie, idąc na plac zabaw, a zwróćmy uwagę, że obecnie jest to jej główna codzienna atrakcja.

Efekt zakupów:
– sukienka dla córki
– koszulka dla matki
– kilka (no może kilkanaście) ubranek dla córki
W Reserved 20% zniżki na dział dziecięcy, w H&M też, a w Zarze jak zawsze same perełeczki. I jak tu się oprzeć pokusie?

 

Na dodatek, dzieci tak szybko rosną, że nie można nadążyć. Ostatnio matkę spotkało spore zdziwienie. Pierwszy chłodny dzień po upałach (swoją drogą, pogoda ma chyba jakąś chorobę dwubiegunową), matka chce cieplej ubrać swoją córkę, zakłada jedne spodenki , za krótkie, drugie spodenki, za krótkie, legginsy, za krótkie, w bluzkach rękawy sięgają prawie do połowy przedramienia. Albo się wszystko pokurczyło (tak jak tatusiowi), albo komuś ostatnio przybyło kilka centymetrów (niestety tylko wzwyż, bo wszerz, jak było tak i jest, cała dolna garderoba za szeroka w pasie). Zakupy okazały się więc konieczne.
Szał zakupowy rozpoczął jeszcze przed weekendem ojciec w Reserved.

 

Matka zupełnie odzwyczaiła się od długich samotnych zakupów w dużych centrach handlowych. To już nie te czasy, kiedy mogła przez 8 godzin latać po sklepach, a potem jeszcze w pełni sił iść na imprezę. Ale wtedy jeszcze nie była matką. Tym razem do domu wróciła wykończona, jak po 3 godzinnym maratonie zumby. I sama nie wiedziała, czy to zmęczenie jest wynikiem szybkiej gonitwy po sklepach, żeby szybciej wrócić do męża i córki, czy może stresem związanym z pierwszym dłuższym wyjściem bez córki. Ale musi przyznać szczerze, że niesamowicie stęskniła się za swoją małą dziewczynką.
TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE
Facebooktwittergoogle_pluspinterest